فروشگاه آنلاین
کاربر مهمان عزیز خوش آمدید

شرایط و قوانین خرید از سایت بهین سبز

 خرید از سایت بهین سبز بسیار آسان و راحت می باشد قبل از خرید و ارسال سفارش ، ثبت نام درسایت الزامی است . با کلیک بر روی محصولات  بعد از انتخاب محصول مورد نظر فقط با يك كليك آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد . در پايان بعد از تمام شدن خريد مي توانيد به سبد خريد خود رجوع كرده و محصولات موجود در آنجا را مرور كنيد. سپس هر تغيير لازمي را در سبد خريد خود اعمال كرده و سرانجام به مرحله پرداخت نهايي رجوع كنيد تا مراحل خريد شما از فروشگاه الكترونيكي ما به پايان برسد .

 مراحل خرید

 · ثبت نام یا ورود با اسم کاربری

· انتخاب کالای مورد نظر

· انتخاب گزینه پرداخت نهایی و تایید سفارش پرداخت آنلاین با تمامی کارتهای بانکی عضو شتاب مورد پشتیبانی سیستم پرداخت این فروشگاه میباشد .

وپس از تایید واریز شدن مبلغ سفارش، ارسال با یکی از روش های انتخابی در مراحل سفارش کالا . واریز و یا کارت به کارت کردن مبلغ به شماره حساب های درج شده در قسمت خرید و پس از تایید واریز شدن مبلغ سفارش، ارسال با یکی از روش های انتخابی در مراحل سفارش کالا خواهشمند است قبل از خرید به موارد زیر توجه کنید کالای مورد نظر خود را به خوبی و با دقت از نظر نوع  و مشخصات کاملا بررسی نمایید . نگران نباشید سایت فروش بهین سبز با حوصله به تمامی سئوالات شما پاسخ می دهد . همیشه تمامی کالاهای موجود را بررسی کرده تا بهترین و مناسبترین انتخاب را برای خرید پیدا کنید . قیمت کالا را با قیمت های موجود در بازار مقایسه نماییدتا از خرید خود رضایت داشته باشید و توجه کنید که خرید از ما امتیازاتی را برای شما خواهد داشت .

 خرید آسان ، با آگاهی و دور از شلوغی · صرفه جویی در وقت زمان و هزینه · اطمینان از خرید کالای اصل · بررسی کالاهای مختلف و برگزیدن بهترین انتخاب · 

 روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه

- فروشگاه اینترنتی بهین سبز برای محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشند سرویس 7 روزه تضمین تعویض کالا را عرضه میدارد که این سرویس ار روز ارسال کالا محاسبه شده و برای حصول اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این بازه زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش امکان تعویض . یا بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت.(محصولات بدون گارانتی موقع ارسال در محل شرکت تست زده شده و بعد از حصول اطمینان از صحت و اصالت کالا ارسال خواهد شد)

توجه داشته باشید که امکان بازگرداندن کالا و باز پرداخت وجه یا تعویض با کالای مشابه تنها در صورتی امکان پذیر خواهد بود که کالا و کلیه متعلقات آن در شرایط و وضعیت اولیه خود باشد. چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات فنی کالای خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان 7روز فرصت تست کالا نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید. - شرایط و شرح خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده اند. چنانچه کالای خریداری شده که دارای گارانتی (اصلی و شرکتی) باشد، دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید. برای ارسال کالای دارای ایراد فنی به بهین سبز، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود و لازم بذکر است که هزینه ارسال و دریافت مرسوله ارسالی به عهده خریدار می باشد. توجه : تمام قيمت ها در سايت بهین سبز داخل هر هفته به روز مي شوند. براي دريافت قيمت محصولات از طريق سايت و یا بصورت تلفنی مشتریان میتوانند اقدام نماييد و کلیه کالاهایی که در سایت گزینه (تماس برای قیمت )خورده هستند، توصیه میشود قبل از خرید با شرکت تماس حاصل فرمایید.

با تشکر از حسن انتخاب شما