درباره شرکت

شرکت مهندسان مشاور پارس چگالش در سال 1384 به منظور ایجاد فضایی مناسب جهت شکوفایی استعداد جوانان شایسته در بخش راه و ترابری، راهسازی، معماری و شهرسازی تاسیس شد. این شرکت با توجه به نیازها و همچنین گسترش حوزه فعالیت های خود در ارایه خدمات به بخش ها و حوزه های داخلی و همچنین صادرات خدمات مهندسی اقدام به راه اندازی شرکت PCEglobal در کشور انگلستان برای تامین نیازها و انتقال دانش فنی و بروز دنیا به ایران اسلامی نمود.

از سوی دیگر برای ایفای نقش خود در حفظ و نگهداری محیط زیست در حین اجرای پروژه های راه و راهسازی شرکت بهین طرح سبز پارسیان(BTSP)را بعنوان شرکتی دانش بنیان و دوستدار محیط زیست بنیان نهاد. شرکت بهین طرح سبز پارسیان(BTSP) در سال 1394با توجه به راهبردهای بلندمدت کشور در زمینه نوآوری وگام برداشتن به سمت تولیدات دانش بنیان با تکیه برتجارب گذشته ونیروهای متخصص وکارآمدفعالیت خود را آغاز کرد.

شرکت BTSPیک شرکت دانش بنیان در بخش راه و راهسازی با رویکرد حفظ محیط زیست می باشد که با توجه به مدت زمان کم فعالیت توانست اولین تولید کننده آسفالت سرد با کیفیت و با مقاومتی معادل آسفالت گرم تولید کند. شرکت BTSP با توجه به کادر نخبه و مهندسین ماهر سعی در تولید، بومی سازی محصولات و انواع آسفالت ها در بخش راه و راهسازی دارد و آمادگی کامل را برای ارایه خدمات به شرکت های داخلی و خارجی را دارد.

اهـــداف شرکت

شرکت بهین طرح سبز پارسیان BTSP به عنوان یک شرکت دانش بنیان در زمینه راه و راهسازی با رویکرد حفظ محیط زیست با بهره مندی از تجارب گذشته و به کارگیری افرادخبره ودانش آموختگان دانشگاه های معتبر بنیان گذاری شده است و همواره سعی دارد با نواندیشی گام هایی در جهت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی بردارد.

شرکت BTSP با به کارگیری راهبرهای تحول آفرین وتکیه بر اعتبار گذشته ارایه خدمات و محصولات راه و راهسازی را به بخش ها و سازمان های داخلی و خارجی وظیفه محوری خود می داند. لذا با اتکال به الطاف الهی وتکیه بر نیروهای متخصص داخلی ،تلاش بر این دارد ضمن حفظ اصول و ارزش های سازمانی و انجام وظیفه اجتماعی در توسعه روز افزون خدمت به کشور در جهت نیل به اهداف شرکت نیزگام هایی بلند بردارد .

فـعـالیـــت های ما

(نمایندگی های انحصاری)

مــاشـیــن های بازیافت ولکه گیر آسفالت

شرکت بهین طرح سبز نمایندگی انحصاری ماشین آلات بازیافت ولکه گیر آسفالت را در مدل ها و سایز های زیر قابل استفاده در محیط های مختلف عرضه می کند

محصولات

آسفالت های سرد در 3 نوع تولید شده و عرضه میگردد

تماس با ما

لطفا پیشنهادات و نظرات خود را از طریق ایمیل با ما درمیان بگذارید

ارتباط با ما

  آدرس : شیراز - بلوار بعثت نبش کوچه37 ساختمان142 واحد5و6

تلفن :07136481321-07136481006

دفتر تهران : خیابان ملاصدرا - خیابان شیراز شمالی -خیابان پردیس پلاک 44

تلفن :5 -02188215274

ایمیل : ContactUs@behinsabz.ir